ایران مادر محور مقاومت است

قائم مقام وزیر ارشاد یمن مطرح کرد؛

قائم مقام وزیر ارشاد یمن گفت: ایران مادر محور مقاومت و اولین کشوری است که از مقاومت حمایت می کند. ما یمنی ها ایران را خیلی دوست داریم و از ایران متشکر هستیم.

محمدحیدرة قائم مقام وزیر ارشاد یمن با حضور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: خیلی خوشحال هستیم که به عنوان مهمان ویژه در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور داریم. غرفه یمن فعالیت خود را در این دوره از نمایشگاه با سه کتاب درباره تاریخ قدیم یمن، تاریخ معاصر یمن و طوفان الاقصی آغاز کرده است. دعوت یمن به عنوان مهمان ویژه در نمایشگاه کتاب در فاصله زمانی کوتاهی اتفاق افتاد و همین باعث شد با ۳ عنوان کتاب حضور پیدا کنیم. ان شاالله در روزهای آینده کتاب های بیشتری از یمن به نمایشگاه خواهد رسید.

وی افزود: روابط ایران و یمن خیلی زیاد است، در این روابط پنج چیز از جمله قرآن کریم، پیامبراعظم(ص)، حب و ارادت به اهل بیت(علیهم السلام) و مساله فلسطین مشترک است.

قائم مقام وزیر ارشاد یمن ادامه داد: ایران مادر محور مقاومت است. ایران اولین کشوری است که از مقاومت حمایت می کند. ما یمنی ها ایران را خیلی دوست داریم و از ایران متشکر هستیم. ما با شما ایرانی ها یکی و برادر هستیم. آینده از آنِ فلسطین است و ان شاالله بااین اتحاد آمریکا و اسراییل نابود بشوند. این حرف هایی که من در مورد دوست داشتن ایران و ایرانی ها زدم حرف من نیست، حرف ۹۰ درصد مردم یمن است، نمی گویم ۱۰۰ درصد چون ۱۰ درصد جامعه یمن از منافقین هستند. یمنی ها ایران را خیلی دوست دارند.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا