جزئیات صفحات نامزدها در تلوبیون/ از استودیوی اختصاصی تا پخش زنده

قائم مقام معاونت فضای مجازی صداوسیما با اشاره به آماده سازی و افتتاح استودیوهای اختصاصی نامزدهای ریاست جمهوری در تلوبیون از امکانات این صفحات گفت.

حمیدرضا ملاموسی زاده قائم مقام معاونت فضای مجازی صداوسیما با اشاره به برنامه‌هایی که در این معاونت برای نامزدهای ریاست جمهوری تدارک دیده شده است بیان کرد: از مهمترین اتفاقاتی که معاونت فضای مجازی در نظر گرفت این بود که هر یک از نامزدها بتواند یک صفحه اختصاصی در تلوبیون داشته باشد تا هر نامزدی بتواند محتوای خود را در این صفحات قرار دهد.

استودیوی اختصاصی برای هر نامزد

وی اضافه کرد: متناسب با هر صفحه یک استودیو هم دیده شده است که عوامل فنی آن در اختیار ماست. یک نماینده هم از طرف ما و یک نماینده از طرف نامزدها معرفی می‌شود. برای نماینده نامزدها حکمی می‌خورد که مدیر شبکه می‌شود و از این پس ما با او در ارتباط خواهیم بود به طور مثال محتوای تولیدی و ضبطی را می‌آورد و ما بارگذاری می‌کنیم.

قائم مقام معاونت فضای مجازی صداوسیما درباره محتوای تولیدی برنامه‌ها تصریح کرد: براساس مصوبه ستاد انتخابات صداوسیما باید حتماً ویدئوها بازبینی شود تا در آنها به کسی اهانت نشود یا از شخص دیگری صحبت نشود در این صورت سازمان باید زمانی را هم در اختیار فرد سوم قرار دهد تا از خود دفاع کند.

وی درباره فعالیت استودیوها نیز توضیح داد: در استودیوها، خود نامزدها یا نمایندگان و کارشناسان آنها می آیند و دیدگاه‌هایشان را تشریح می‌کنند، روز گذشته حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی استودیوی خود را افتتاح کرد، سعید جلیلی هم کمی قبل تر آمد، علیرضا زاکانی نماینده معرفی کرده است و مسعود پزشکیان و محمدباقر قالیباف هنوز کسی را معرفی نکرده اند.

پخش زنده برنامه‌های نامزدها در شبکه‌ها از این صفحات

ملاپورموسی درباره پخش محتوای زنده نامزدها عنوان کرد: محتواهای نامزدهایی که از شبکه‌های سیما پخش می‌شود هم به صورت زنده از صفحات اختصاصی نامزدها پخش می‌شود و هم بعداً ویدئوی آنها در صفحات قرار می‌گیرد.

وی درباره استودیوها نیز توضیح داد: استودیوها داخل سازمان است. برای اینکه هر نامزدی بتواند میزانسن و دکور خود را بچیند این استودیوها را به هر یک از نامزدها اختصاص داده ایم. استودیوهایی که به شکل یکسان در اختیار آنها قرار گرفته و آنها می‌توانند آنطور که می‌خواهند این دکور را بچینند. به طور مثال آقای جلیلی دکور مخصوص به خود را دارد و یا هر نامزد دیگری هم مطابق آنچه می‌خواهد و زمان بندی که دارد می‌تواند از استودیو خود استفاده کند.

تعامل با مردم

ملاپور موسی اضافه کرد: در تلوبیون امکانی هست که در صفحه هر نامزد مردم می‌توانند کامنت بگذارند و نامزدها می‌توانند کامنت را دیده و جواب بدهند که جنبه تعاملی صفحات است.

وی در پایان بیان کرد: همچنین اگر نامزدها سفرهای استانی داشته باشند لینک آن را می‌گیریم و به صورت زنده از صفحه این نامزدها پخش می‌کنیم.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا