درگیری خشونت آمیز فرزندان «آلن دلون» در خانه پدری

تنش‌ها در خانواده آلن دلون هنوز بسیار بالاست و اخیراً یک مشاجره خشونت‌آمیز بین انوشکا و برادرش آلن فابین درگرفته است.

خانواده «آن دلون» ستاره بزرگ سال‌های گذشته سینمای فرانسه همچنان از هم پاشیده است و اخیرا نیز شبکه تلویزیونی خبری «CNews» فرانسه خبر داده که انوشکا دلون و برادرش آلن فابین بر سر موضوعی مشاجره خشونت آمیزی داشته‌اند.

گفته می شود «آلن فابین» تصمیم گرفته وسایل خواهرش را که در ساختمانی از املاک پدرشان در منطقه دوچی فرانسه قرار داشت، بدون اطلاع قبلی او جا به جا کند و دختر آلن دلون پس از اطلاع از این خبر، دچار خشم دیوانه‌واری می‌شود و سپس بلافاصله به محل رفته که در آنجا مشاجره شدیدی بین او و آلن فابین درمی‌گیرد.

این درگیری به قدری خشونت آمیز بوده که ماموران امنیتی ویژه آلن دلون مجبور به مداخله شده‌اند.

در چند وقت اخیر دعوای شدیدی بین فرزندان آلن دلون در معرض دید عموم قرار گرفت که به قول پسر کوچکش همه نشانه‌های بارز یک تراژدی شکسپیر را دارد و صحنه نمایش آن خانه وسیع ۳۰۰ هکتاری در منطقه دوچی لوآر واقع در جنوب پاریس است که زادگاه این ستاره سینمای فرانسه است.

دعوای واقعی بر سر ارثیه ۲۴۵ میلیون یورویی (بیش از ۲۶۸ میلیون دلار) دلون است که رقابتی تلخ را در میان خواهر و برادران برای جلب توجه پدرشان به راه انداخته است و بویژه آنوشکا دختر دلون و آلن فابین پسر او اختلافات شدیدی در مورد درمان و شرایط زندگی پدر بیمارشان دارند.

آلن دلون که بازی در ۸۰ فیلم از جمله چندین شاهکار سینمایی را در کارنامه دارد، اولین بار در سال ۱۹۶۰ و زمانی که ۲۵ سال داشت با بازی در فیلم «ظهر بنفش» توسط «رنه کلمنت» کارگردان فیلم کشف شد.

بسیاری از فیلم‌ها با بازی «آلن دلون» تبدیل به کلاسیک‌های سینما شدند و وی در طول دوران حرفه‌ای خود با کارگردانان نامداری چون «آنتونیونی»، «ویسکونتی»، «ملویل» و «گدار» همکاری کرد و در کنار بازیگران بزرگی چون «ژن گابن»، «عمر شریف»، «لینو ونتورا»، «کلودیو کاردیناله»، «مونیکا ویتی» و… مقابل دوربین رفت.

دلون نخستین بار در سال ۱۹۶۱ با فیلم «لذت زندگی» قدم به جشنواره کن گذاشت و سپس با فیلم‌های «خسوف» (۱۹۶۲)، «یوزپلنگ» (۱۹۶۳) و «آقای کلین» (۱۹۷۶) حضور در جشنواره کن را تجربه کرد و در سال ۲۰۱۹ جایزه نخل افتخاری کن را دریافت کرد.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا