اکران ویژه فیلم «میجان و قصه کهربا» برگزار شد

اکران ویژه فیلم «میجان وقصه کهربا» در سالن کاخ آپادانا با حضور بازیگران سینما و تلویزیون و عوامل فیلم برگزار شد.

فیلم «میجان وقصه کهربا» به تهیه کنندگی و کارگردانی کمال مقدم حکایتی از دوستی‌ها همدلی‌ها برای کودکان دارد.

کارگردان «میجان و‌ قصه کهربا»  درباره این فیلم گفت: فیلم نوشته مجید حاتمی است و در سایه‌های جنگل ممنوعه، جایی که خورشید با نور به آرامی برگ‌ها را نوازش می‌کند، میجان، به دنبال آرزوی تی تی سایه‌ها و نورها را دنبال می‌کند تا راز کهربا رنگین کمان را در میان معماهای جنگل، کشف کند و بعد از آن  داستان‌ میجان از یک دختر ساده به یک افسانه‌‌ای جاودان تبدیل می‌شود که همه را به دنبال رویاهای‌شان می‌کشاند.

مقدم افزود: در واقع هدف از تولید این فیلم دوستی همکاری و‌ همدلی در جامع ایرانی هنوز رواج دارد و از شاخصه.های ما ایرانی‌ها است.

مجید حاتمی نویسنده، ریحانه بوالحسنی و رمضانعلی خاکی جوان جانشین تهیه، مهدی افشار مدیر فیلمبرداری، وحید سلطانی صدابردار، بابک شعاعی طراح گریم، محمد نوری طراح صحنه و لباس، سجاد رعیت سرپرست گروه کارگردانی، پروین مقدم مدیر برنامه ریزی و موسسه فیلمسازی مشتاقان مجری طرح این فیلم است.

 کاظم نوربخش، محمدرضا شیرخانلو، یوسف صادقی، علیرضا رضایی، مهسا تاجیک، الهه قاید امینی، علی مرزبان، رویا رضازاده، ابوالفضل مرزبان، مهدیس پریش، امیرمحمد شیرخانلو، ابوالفضل عبدلحسینی و عرفانه مددی بازیگران این اثر هستند.

فیلم «میجان وقصه کهربا» به زودی از سینماهای هنروتجربه و پلتفرم‌ها اکران می‌شود.

منبع: صبا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا