کودکان و نوجوانان کیک عید غدیر درست می‌کنند

مدیر اجرایی موکب شهید ابراهیم هادی گفت: درست کردن کیک عید غدیر، رنگ آمیزی، نقاشی صورت و کاریکاتور ازجمله کارهایی هستند که در بخش کودک و نوجوان موکب شهید ابراهیم هادی انجام می‌شوند.

محمد مظفری مدیر اجرایی موکب شهید ابراهیم هادی درباره برپایی این موکب در مهمانی ده کیلومتری غدیر گفت: موکب مردمی شهید ابراهیم هادی سال ۱۳۹۵ توسط ۱۴ نفر از جوانان و نوجوانان مجیدیه تهران تشکیل شد.

وی افزود: برپایی موکب یکی از اقدامات گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی است. علاوه بر راه اندازی موکب در مناسبت‌های مذهبی از جمله ایام فاطمیه، محرم و صفر، عید غدیر، نیمه شعبان، دهه فجر و … هیأت هفتگی هم در گلزار شهدا تهران برپا می‌شود.

مدیر اجرایی موکب شهید ابراهیم هادی گفت: با بیان اینکه موکب شهید ابراهیم هادی با حضور ۴۰ خادم در سه بخش فرهنگی، کودک و نوجوان و پذیرایی در مهمانی ده کیلومتری غدیر حضور فعال دارد، گفت: ۵۰ هزار لقمه ناگت مرغ و ۳ هزار لیوان آب هندوانه برای این مهمانی تدارک دیده شده است. همچنین پاکت‌هایی که حامل وصیت نامه شهداست بین مردم توزیع می‌شود. اهدا شال و روسری هم بخش دیگری از کارهای فرهنگی موکب مورد اشاره است. درست کردن کیک عید غدیر، رنگ آمیزی دیوار، نقاشی صورت و کاریکاتور در بخش کودک و نوجوان نیز انجام می‌شود.

مظفری گفت: عید غدیر، بزرگ‌ترین عید شیعیان است. الحمدالله به واسطه مهمانی ده کیلومتری غدیر این عید در تهران و شهرهای دیگر و حتی جهان گسترده شده است. ما این مهمانی و جشن را پله‌ای برای تمدن سازی اسلامی می‌دانیم؛ ان شاالله بتوانیم در این تمدن سازی نقشس داشته باشیم. مردم تهران را دعوت می‌کنم همراه با خانواده خود در مهمانی ده کیلومتری عید غدیر حضور داشته باشند تا از برنامه‌هایی که برای آن‌ها تدارک دیده شده است بهترین استفاده را ببرند.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا