محمد معتمدی «از ایران نگذشتیم» را خواند

نماهنگ «از ایران نگذشتیم» به مناسبت چهلمین روز شهادت آیت‌الله رئیسی و هیات همراه وی و چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
نماهنگ «از ایران نگذشتیم» به همت معاونت فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با ترانه‌ای از مصطفی محدثی خراسانی و با صدای محمد معتمدی منتشر شد.عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در این باره توضیح داد: این نماهنگ ۴ دقیقه‌ای با موضوع ایران اسلامی و شهدا و به مناسبت چهلمین روز شهادت رئیس جمهور کشورمان و هیات همراه وی و همچنین چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری تولید شده است. وی یادآور شد: ترانه «از ایران نگذشتیم» محتوایی ملی مذهبی دارد و در این نماهنگ تلاش شده ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر سختی‌ها، گذشتن از جان و قدم نهادن به مسیر شهادت برای حفظ و صیانت از ایران اسلامی و عمق بخشی به هویت ملی به تصویر کشیده شود.
عوامل تولید این نماهنگ عبارتند از: آهنگساز: امیرحسین سمیعی، نوازندگان: حسین پارسافر، پگاه عبداله زاده، موژان میرزایی، فرناز داوریی (ویولن و ویولا)، کریم باقری (ویولنسل)، حسن فراهانی(ترومپت و فلوگل)، مصطفی بانیان (فلوت)، محمد زمانی(سازهای کوبه‌ای)، تهیه کننده: امیر حسین شفیعی.
منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا