۲ مدیر جدید اداره کل هنرهای نمایشی معرفی شدند

طی احکامی جداگانه از سوی حمید نیلی مدیرکل هنرهای نمایشی، مدیر دفتر پژوهش و انتشارات‌ و مدیر دفتر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی منصوب شدند.

با حکم حمید نیلی مدیرکل هنرهای نمایشی، سید جواد روشن به‌عنوان مدیر دفتر پژوهش و انتشارات‌ و علی ایزدی به‌عنوان مدیر دفتر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی منصوب شدند.

در بخشی از حکم سید جواد روشن چنین آماده‌ است:

«براساس سیاست‌های راهبردی اداره کل هنرهای نمایشی در این دوره؛ توسعه‌ فعالیت‌های پژوهشی با هدف ارتقای سطح علمی و هنری دانشجویان و هنرمندان، انتشار منظم ماهنامه‌ نمایش و فصلنامه‌ تئاتر و بالابردن سطح کیفی و به‌روزرسانی محتوایی آن‌ها، همسو با دستاوردهای روز تئاتر جهان، زمینه‌سازی برای تألیف و انتشار کتب ارزشمند و کاربردی هنرمندان برجسته و تأثیرگذار تئاتر کشور و همچنین ترجمه و انتشار تازه‌ترین کتب و مقالات روز جهان از جمله انتظارات مجموعه از این دفتر است.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و همکاری سایر واحدهای تابعه در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.»

در بخشی از حکم علی ایزدی چنین آمده‌ است:

«برنامه‌ریزی برای استمرار تولید و اجرای عمومی در تئاتر استان‌ها، توجه به امر آموزش، سامان بخشیدن به امور جشنواره‌ها و راهبری و فعال‌سازی گروه‌های ثبت‌شده دارای پروانه در سطح کشور از وظایف این دفتر است.

امید که در پرتو الطاف پروردگار متعال و با همکاری سایر بخش‌ها و کارشناسان مربوطه در انجام امور محوله موفق و پیروز باشید.»

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا