ناشران کودک زیر چادر

در مدت زمان باقی مانده تا آغاز سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران جانمایی ناشران انجام شده و متولیان امور نمایشگاه در حال تعیین متراژ‌ها هستند.

به گزارش فارس، کمتر از یک ماه تا آغاز سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مانده است از این رو مراحل تکمیل جانمایی‌ ناشران در حال انجام است.

بر اساس این گزارش، جانمایی ناشران انجام شده و طی برآورد حاصله احتمالا تعدادی از ناشران کودک و نوجوان و یا آموزشی زیر چادر مستقر خواهند شد.

مسئولان برگزار کننده این دوره از نمایشگاه در مصلای امام خمینی(ره) مستقر شده‌اند و در مرحله تعیین متراژها و نقشه آماده سازی جای‌گیری ناشران هستند.

ناشران کودک و نوجوان در رواق شرقی و تراس رواق شرقی و بخشی در حیاط زیر چادر خواهند بود.

ناشران دانشگاهی در ضلع شرقی رواق‌ها (روبه خیابان قنبرزاده) مستقر می‌شوند.

ناشران عمومی در شبستان _به مانند سال‌هایی که نمایشگاه کتاب در مصلی برگزار می‌شد_ حضور خواهند داشت.

ناشران آموزشی رواق غربی رو به خابان پاکستان مستقر می‌شوند، البته امکان حضور این دسته از ناشران بنا به خواسته خودشان در چادرها هم محتمل است.

ناشران بین‌الملل در بخش همکف رواق شرقی خواهند بود که این بخش هم مسقف است.

در این دوره از نمایشگاه بخش گمرک نمایشگاه کتاب در فضای مسقف قرار خواهد گرفت تا برای نخستین بار شاهد حضور کمرگ در فضای مسقف باشیم.

حدود 330 ناشر کودک و نوجوان ثبت نام خود را برای این دوره از نمایشگاه کتاب انجام داده‌اند که برخی مراحل تکمیل را به پایان نرسانده‌اند، اما 220 ناشر کودک ثبت نام قطعی داشته‌اند.

گفتنی است که سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 12 تا 22 اردیبهشت ماه سال 1397 در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا