3 فیلمنامه سینمایی و 2 فیلمنامه نمایش خانگی مجوز گرفتند

شورای صدور پروانه ساخت با سه فیلمنامه در جلسه اخیر موافقت کرد.

به گزارش هفت راه به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی،سمعی‌وبصری؛ فیلمنامه‌های«کولکاپیس» به تهیه‌کنندگی ،کارگردانی و نویسندگی کامبوزیا پرتوی در ژانر اجتماعی ، «به خاطر یک آمپول ناقابل» به تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان ، کارگردانی و نویسندگی علیرضا محمود زاده در ژانر کودک و نوجوان و«مامان» به تهیه‌کنندگی بهمن کامیار ، کارگردانی و نویسندگی آرش انیسی در ژانر اجتماعی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

بر اساس جلسه اخیر شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثر اعضا برگزار شد، با ساخت فیلمنامه سریال «ساخت ایران 2 (قسمت های نهم تا هفدهم)» به تهیه‌کنندگی مشترک سید امیر پروین پور حسینی و منصور سهراب پور و کارگردانی برزو نیک نژاد‌، « ماهی و برکه» به تهیه‌کنندگی هادی‌انباردار و کارگردانی علی برآتی موافقت به عمل آمد.

همچنین در این جلسه با ساخت یک عنوان فیلم مستند و یک عنوان فیلم کوتاه نیز موافقت به عمل آمد.

در جلسه اخیر شورای پروانه نمایش خانگی با نمایش سریال «گلشیفته قسمت 14» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی علی اکبر نجفی موافقت گردید.

لازم به ذکر است در جلسه شورای پروانه نمایش خانگی با عرضه نه عنوان فیلم خارجی ، یک عنوان فیلم مستند و آموزشی و سه عنوان فیلم مراکز فرهنگی و جشنواره ها موافقت به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا