«اسکار» مهران مدیری مجوز گرفت

برخی رسانه‌ها از سیاست دوگانه صداوسیما و وزارت ارشاد در قبال مهران مدیری می‌گفتند و قهر نمایندگان حاضر در شورای تولید و انتشار ساترا؛ ازاین‌رو، شواهدی وجود دارد که بیانگر این است که اسکار از ساترا مجوز گرفته و به‌زودی پخش خود را نیز آغاز خواهد کرد.

یکی از نکاتی که در چند صباح اخیر موردنظر برخی کانال‌های مجازی و کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته موضوع برنامه جدید مهران مدیری است.

اما در جریان این اتفاق برخی از کانال‌های مجازی و رسانه‌ها از سیاست دوگانه صداوسیما و وزارت ارشاد در قبال مهران مدیری خبر دادند در حالی که همان روزها ساترا رسماً اعلام می‌کرد صدور مجوز برنامه مهران مدیری در شورای صدور مجوز ساترا در حال بررسی است و همزمان مراحل استعلام عوامل برنامه نیز در حال طی روند قانونی است.

حالا پیگیری‌های خبرنگار تسنیم بعد از این حواشی نشان می‌دهد برنامه مهران مدیری مجوز گرفته است و مشکلی برای پخش ندارد و صرفاً باید منتظر ماند و دید بالاخره این برنامه از کدام سکو (پلتفرم) پخش خواهد شد.

بنابراین ماجرای مخالفت ساترا با صدور مجوز برنامه اسکار و قهر نمایندگان وزارت ارشاد به‌نشانه اعتراض همه سناریویی بوده است تا فضای ماجرا را برای کاربران اجتماعی و مخاطبان غبارآلود کنند و مصوبه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در خصوص شبکه نمایش خانگی و ابلاغ آن توسط رییس جمهور را زیر سؤال ببرند.

در حالی که پیمان جبلی درباره مهران مدیری و بازگشت بسیاری از چهره‌های دیگر به تلویزیون بارها درِ باز رسانه ملّی را نشان داده است.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا