«سیمای سلیمانی» به چاپ سی‌ام رسید

توسط انتشارات خط مقدم؛

کتاب «سیمای سلیمانی» نوشته علی شیرازی توسط انتشارات خط مقدم به چاپ سی ام رسید.

کتاب «سیمای سلیمانی» نوشته علی شیرازی به تازگی توسط انتشارات خط مقدم به چاپ سی ام رسیده است. این کتاب برای اولین بار در سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

کتاب «سیمای سلیمانی» شامل خاطرات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است از نگاه همرزمان، فرماندهان، سیاسیون در هفت فصل می‌شود که خواننده با ناگفته‌هایی از خاطرات سران کشور، مسؤولان سیاسی، فرماندهان و نزدیکان شهید سلیمانی همراه خواهد شد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«چند روزی بیمارستان ماندم. بعد از آن، خانواده‌ام آمدند و مرا بردند. چند ماه در خانه بودم. کارم خوابیدن بود. تنها جایی که می‌توانستم ببینم، سقف اتاق بود. حتی عدد نقطه‌های سیاه روی سقف را حفظ شده بودم! اوایل فروردین، زنگ خانه را زدند. همسرم رفت و در را باز کرد. صدای آشنایی به گوشم به گوشم خورد؛ اما نتوانستم بشناسم، چند دقیقه‌ی بعد آمد توی اتاق. درست می‌دیدم؛ قاسم سلیمانی به دیدنم آمده بود. با دست‌های گرمش، مرا به آغوش کشید و چند بار بوسید. با آن همه مشغله، بالای سرم نشست، و چند ساعت با هم گپ زدیم. بعد از آن به همسرم گفت: تصمیم گرفته‌ام اول هر سال بیایم و به ناصر خدمت کنم. همسرم قبول نمی‌کرد اما وقتی اصرار حاج قاسم را دید، قبول کرد.»

چاپ سی ام این کتاب با ۲۰۸ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۱۱۰ هزار تومان عرضه شده است.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا